घाइतेलाई थप उपचारका लागि हेलिकोप्टरद्वारा काठमाडौँ

झापा, असोज २३ । पाथिभरा दर्शन गरेर फर्कंदै गरेको जिप दुर्घटनाका घाइतेलाई थप उपचारका लागि काठमाडाँै लगिएको छ । चिकित्सकसहितको फिस्टेल एयरको हेलिकोप्टरद्वारा दुर्घटनाका घाइते उर्लाबारी ४ का दिलिप घिमिरे र अनिलजंग थापालाई काडमाडाँै लगिएको घाइतेका आफन्त पुण्य सापकोटाले बताए । घाइतेमध्ये दिलिपको अवस्था चिन्ताजनक छ ।

सो दुर्घटनामा परी मोरङ उर्लाबारी ४ का २५ वर्षीया अनिता थापा घिमिरेको घटनास्थलमै ज्यान गएको थियो । अर्का होमराज घिमिरेको जिल्ला अस्पताल ताप्लेजुङमा उपचारका क्रममा मृत्यु भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय ताप्लेजुङले जनाएको छ । मृतक दुवैजना एकाघरका जेठाजु बुहारी हुन भने घाइते साला भिनाजु हुन् ।

पाथिभरा मन्दिरको दर्शन गरेर फर्कंदै गरेको मे. १ ज १३०८ नम्बरको ट्याक्सी सोमबार बिहान साढे ९ बजे सुकेटार भालुगौडे सडकको भीरबाट २०० मिटर तल झरेको थियो । सो ट्याक्सीका चालक अमित श्रेष्ठ पनि गम्भीर घाइते छन् । उनको जिल्ला अस्पताल ताप्लेजुङमा चिन्ताजनक अवस्थामा उपचार भइरहेको छ ।

Facebook Comments